Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Chechło

Chechło, małopolskie

  • 115 000 zł
  • 641 m²
  • 179 zł/m²

Zdjęcie

BIURO NIERUCHOMO...

Skontaktuj się

Działka budowlana Chechło

Chechło, małopolskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

115 000 zł

641 m²

179 zł/m²

Działka budowlana Chechło

Zaktualizowane: 6 maja 2026

115 000 zł 641 m² 179 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 115 000 zł (179 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 641 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomości Twój dom oferuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Chechło gmina Klucze.

Malowniczo położone działki to prawdziwa perełka dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. Usytuowane w otoczeniu rozległych pól oraz sąsiadujących lasów.

Teren jest płaski i ustawny co daje szerokie możliwości aranżacyjne oraz komfortową realizację wymarzonego domu. (...)

Agent

BIURO NIERUCHOMOŚCI TwójDom

500 665...

500 665 322

500 665 380

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

BIURO NIERUCHOMOŚCI TwójDom

500 665...

500 665 322

500 665 380

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

BIURO NIERUCHOMOŚCI TwójDom

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości